Hakkımızda

2013 yılında İzmir’de faaliyete geçen 3 FİLM YAPIM,profesyonel ve dinamik ekibi ile birlikte,kaliteyi ilke edinerek,başarılı projelere imza atmış ve bünyesinde birçok oyuncu yetiştirerek,başarıları ile isimlerinden söz ettirmeye çaba göstermiştir.

Kurumsal bir kimlik anlayışı ile sektörde ciddi projelerde imzası olan 3 FİLM YAPIM kurulduğu günden itibaren sürekli büyümeyi ve kendini geliştirmeyi hedefleyerek,başarının temellerini atmıştır.Aynı zamanda gelişen teknolojiden yararlanarak Türkiye’nin her şehrinden oyuncu olmak isteyen ve yeteneğine inanan adaylara da kapılarımızı açarak giderek genişleyen cast kadromuzda yer almalarını sağladık.Sinema ve televizyon dünyasına özgü yeteneklerini keşfedip geliştirebilmeleri için,verdiğimiz eğitimlerle de kariyer yolunda atacakları adımlarda bir ışık olduk.Kalite ve güvenilir hizmet anlayışı bizi sektörde fark yaratan firmalar arasına taşıdı.

3 FİLM YAPIM bugün sadece dizi ve film projeleri ile sınırlı kalmayarak,reklam çekimleri,tanıtım filmleri,belgesel vs. alanlarında da faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Sayfa Başına Git